Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerda délelöttől nagyon...

Indián nyár kérdése:

Szerda délelöttől nagyon görcsöl a hasam, hasmenésem van, éjjel-nappal. Kedden ettem egy krémes sütit ami négy napos volt. Láztalan vagyok, és nincs hányingerem. Mit ehetek-ihatok, menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fontos az orvos. Lehet,h nem a sütitől van,járvány van.

Sokat igyál és olyanokat egyél,mint főtt krumpli,rizs, ropi,keksz. Vegyél a patikában Smecta port, és probiotikumot. Kb. 3-4 nap mire lezajlik így a betegség. ha a hasmenésed nem szűnne ezektől vehetsz be széntablettát, Bolus Adstringenst,de más hasfogót nem.

2013. szept. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet,hogy járvány van,de azért így látatlanba nehéz megmondani. Szerintem inkább menj el orvoshoz,aki megtud vizsgálni,ne olyannak higyj,aki leírja,hogy szerinte mit szedj stb,és a végén lehet,hogy kiderül,hogy nem is ez a bajod! Egyik ismerősöm romlott tésztát evett és a kórházban kötött ki,ezért is mondom azt,hogy inkább orvos!
2013. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat.Csütörtökön a Gyógyszertárban elmondtam a problémám, és kaptam a Bolus adstringens nevezetü gyógyszert, amiből 3×1 max 3×3 tablettát kell bevenni.Közben kaptam meg a kérdésemre az első választ,amiben annak irója szintén ezt a gyógyszert ajánlotta. Már a következő napon jobban voltam, azóta a hasmenésem teljesen megszünt, de még nem mondhatom,hogy meggyógyultam.
2013. szept. 8. 08:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Szépen "kitisztulsz" és megszűnik minden tünet. Gyógyulj minél előbb!
2013. szept. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. szept. 9. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!