Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindig olyan teltnek erzem...

Mindig olyan teltnek erzem magam, mintha tele lennek gazokkal, neha hanyingerrel is parosul. Mitol lehet es mit tehetnek ellene?

Figyelt kérdés

Mar voltam orvosnal, vervizsgalatot es ECO-t is csinaltak a gyomromrol, de semmi... haspuffadas ellen kaptam espumisant, de nem segit. Mitol lehet? Ugy erzem, minyha egy lufi lenne a hasamban.

22/F


2014. márc. 15. 12:10
 1/6 acelsziv ***** válasza:
100%
helytelen táplálkozás. Illetve csinálj béltakarítást. Google sok megoldást kidob, ha rákeresel
2014. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mar rengeteget bongesztem az internetet is..., fogalmam sincs mi lenne a jo. Lassan 1 honapja tart mar...
2014. márc. 15. 12:29
 3/6 anonim válasza:
100%
Nekem ugyan ez volt, és végül kiderült hogy liszt és tej érzékeny vagyok. Állandóan felpuffadt a hasam, hányingerem volt, és néha még kiütéses is voltam. Az orvos mondta, hogy kerüljem a lisztet, nem kell nagyon szóval én egy héten három péksütit eszem vagy négyet. Tejből meg laktózmenteset veszek. Remélem segitettem valamit
2014. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 acelsziv ***** válasza:
amit én olvastam és tapasztaltam, hogy a kitakarított bélrendszer sok efféle problémát is kezel...
2014. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Acelsziv, mire gondolsz?


Es lehetseges, hogy tej es liszterzekeny legyek, ha eddig nem voltak ennek elojelei soha?

2014. márc. 15. 12:43
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyebkent pedig mar utana is neztem a beltakaritasnak, hajlando vagyok barmit kiprobalni mar. Bosszanto, hogy az orvosok csak huzzak a vallukat.

Estenkent jelentkezik inkabb a puffadas. Szinte minden este, es van, hogy ejjelente sem tudok aludni emiatt.

2014. márc. 15. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!