Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék hasmenés ellen?

Mit tehetnék hasmenés ellen?

Figyelt kérdés

Tegnap 9x ment a hasam, gyanítom ma sem lesz máshogy, egész nap kavarog a gyomrom, néha csikar is és egész nap fura hangokat ad ki.

Ettem már banánt, ittam ecetes-szódabikarbónás vizet, most meg elkezdtem normaflore-t szedni, de már nem bírom, így is alig eszek valamit, nehogy az is meghajtson.


2014. márc. 8. 10:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Éjjel is ment vagy kétszer és elaludni is csak kettőkor tudtam.
2014. márc. 8. 10:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy eszel imodiumot, vagy eszel sima cukor mentes kakaó port. Nekem ezek jönnek be. Amúgy az ecetes-szódabikarbonás víztől nem jött rád még a hányás is? Undorító.
2014. márc. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Most sajnos ilyen hasmenéses vírust kapnak az emberek. Párom is elkaptam sajnos. Ecetes-szódabikarbónás víz árt a gyomrodnak ha sokat iszol és a szódabikarbóna a fogakat "megpuhítja".

Amit a páromnak adtam majd 2 nap után kutya baja se volt!: ivott reggel-délben-este 1 csésze kamilla teát (belsőleg gyulladás csökkentő és gyomor-bél tisztító), közben pirítós kenyér szárazon! Normaflore-t is kapott az jó ötlet.

Továbbá lehet kapni a patikában szén tablettát. Főtt krumpli is jó.


Jobbulást!

2014. márc. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én sem szeretem ezt az ecetes koktélt, de korábban ha fájt a hasam és éreztem hogy nem lesz jó vége, akkor mindig ittam és rendbe hozott, a hasam sem ment tőle és hányni sem hánytam. Utána kicsit öklendeztem mert utálom az ecetet, de amúgy általában megoldja.

Most viszont nem lett jobb, vettem hasfogót is.

Kamillateát majd kipróbálom, köszönöm. :)

2014. márc. 8. 12:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért és hogyan, de 2 cl házipálinka, bele egy csipet bors - sokszor kihúzott a bajból.
2016. febr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!