Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet? Már 2-3 hete érzek...

Mi lehet? Már 2-3 hete érzek gombócot a torkomban, emellett nehezen nyelek kicsit és néha picit szorít a mellkasom is. A szegycsont tájékán.

Figyelt kérdés

Házidoki megvizsgált(kopogtatott,EKG,pulzus,vérnyomás stb)

nem tulajdonított nagyobb figyelmet ezeknek...szerinte mozgásszervi vagy emésztési a gond. Fül-orr-gégészeti vizsgálatra várok. Tartok tőle, hogy súlyosabb ok állhat a háttérben.



2014. márc. 16. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Eléggé tipikusan a tartós káros stressz következménye. Érdemes megnézni:

https://www.youtube.com/watch?v=IWxZ1tG0FQA

A megoldás is egyszerű: relaxáció.

2014. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ...érdekes videó, tetszett.

sajnos hipohonder vagyok és hajlamos vagyok túlreagálni a dolgokat. Am azt nem írtam le mellé, hogy néha mikor levegőt szívok be, akkor köhögnöm kell , vagy picit érzem, hogy nyom a mellkasom/torkom.

2014. márc. 19. 22:33
 3/3 anonim válasza:
Szia :) Most én is pont így vagyok. Én is most pont erre várok. És ha nem figyelsz rá akkor szinte elmulnak a tünetek. De nekem azt mondták nem lehet komoly. Majd írd meg hogy neked mit mondtak. :) köszi
2016. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!