Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit kellene csinálnom most...

Mit kellene csinálnom most hogy ezt is legyőzzem? (Pánik betegség)

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok iskola véget pánik beteg lettem hosszú stori 2 évig szenvedtem utána elmentem orvoshoz orvos adott gyógyszert helyre szedtem magam kb 2-3 hónap alatt utána abba hagytam saját döntésem szerint a gyógyszert mert mindig aludtam álmos voltam tőle és most már csak olyankor vagyok rosszul vagy hányingerem van mikor pl iskola szünet van 1 hét és nem kell suliba menni és utána nehéz suliba mennem mert félek hogy rosszul leszek suliba ez véget is lettem ilyen betegségem mert egyszer rosszul lettem suliban és kórházzal végződőt, most otthon vagyok mert beteg vagyok és inkább mennék iskolába akkor nyugodt életem van nincsenek ezek a rosszul létek meg ilyenek.Mit kellene csinálnom hogy ezek is elmúljanak,szerintem már nem vagyok távol hogy legyőzzem ezt a betegséget mert mikor először volt akkor iskola felé sem tudtam menni.

2014. márc. 16. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd tovább a gyógyszert. Nem az ördögtől való, és te még nem vagy jól!
2014. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nekem az a véleményem hogy gyógyszert ha beveszem szinte majdnem ugyan ott vagyok.És azért hagytam abba mert reggel mentem suliba bevettem és komolyan átaludtam egész sulit minden órán rendesen mélyen aludtam, nem birtam észnél lenni.
2014. márc. 16. 23:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Anno én is szedtem pánikbetegségre gyógyszert. Szerotonin szint emelésére volt egy fajta antidepresszáns, a másik nyugtató volt. Az utóbbit csak este szedtem, mert jól aludtam tőle, az előbbit, hosszú évekig, - mivel semmi mellékhatást nem éreztem, esetleg csak a gyógyszerszedés elején - s mivel nélküle tuti bediliztem volna.
2014. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy este szedd a gyógyszert, úgy nem leszel álmos tőle. (sztem benne is van a betegtájékoztatóban, bármit is szedsz)
2014. márc. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem meditációs gyakorlatok és légzéstechnikák sokat segítettek, a gyógyszerektõl én sem voltam jól, nem tudtam tõle tanulni, ráadásul nem gyógyít meg a pánikbetegségbõl csak a tüneteket tünteti el, azt se mindig.
2014. márc. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én jelenleg edzek, mert attól nő az önbizalmam és igy több helyzetben is nyugodt tudok lenni.Nem szeretem a tömegközlekedést kiskorom óta semmit sem ahol ismeretlen és sok emberrel kapcsolatos.De mióta edzek kezdtem kezelni ezeket a helyzeteket is.Azért is hagytam abba tabletta szedést mert nem akartam függő lenni és féltem hogy esetleg amiket edzéshez szedek dolgokat baj lenne a gyógyszert is szedném közbe.
2014. márc. 19. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!