Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez egy tévhit? Betegség+sport....

Ez egy tévhit? Betegség+sport. Magyarázat lentebb.

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm váltig állítja, ha beteg, akkor sporttal kiizzadja magából a betegséget. Én most eléggé megvagyok fázva, fáj a torkom, nagyon köhögök, de nagyon vágyom az edzésre. Szerintetek csináljam vagy rosszabbul leszek tőle?

Nagyon köszönöm a véleményeket, tapasztalatokat!



2014. márc. 17. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hello!


Nem tudom, hogy van-e valóságalapja, de aki ennyire beteg, az ne eddzen. nem tudom mit sportolsz, de arra ne is gondolj, hogy betegen lemész konditerembe. Ne fertőzz meg másokat!


üdv

2014. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egy jó futásra gondoltam, nem konditeremben.
2014. márc. 17. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Nemhiszem hogy sokat segít de az biztos hogy a futástól a torkod jobban fog fájni...
2014. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy óriási tévhit. A győgyulást másképp csináld.
2014. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha bírod a futást, akkor futhatsz egy keveset. Ha érzed, hogy álmos vagy, vagy elesett, akkor nehogy futni menj!
2014. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha beteg vagy, akkor legyengül a szervezeted, és ilyenkor vésztartalékhoz nyúl, amit Te most sportban vezetnél le, Ne tedd! Még jobban legyengít! Az izzadás valóban kiűzi a vírust, vagy a bacilust, ezért lázasodunk be, így védekezik a szervezet, egyébként páran mondták, hogy ilyenkor elmennek szaunába...de ne felejtsd el, hogy ami az egyik embernek használ, az a másiknak árthat! Szóval maradj a hagyományos gyógymódoknál, azt a pár napot meg kibírod sport nélkül!
2014. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!