Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kemo kezelés előtt állok (...

Liza00 kérdése:

Kemo kezelés előtt állok ( emlő daganat ) Műtét már meg volt. Érdeklődöm, hogy ki tud segítséget adni ebben az esetben? Mire készüljek? Úgy hallottam, hogy a kezelések előrehaladtával egyre rosszabb lesz. Én hatot fogok kapni.

Figyelt kérdés

#Kemo-kezelés
2014. márc. 19. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat számít a család és a jó barátok lelki segítsége, mert a testi gondokat te fogod átélni. Legyél minél többet ismerősök körében, hogy a törvényszerűen eljövő depressziós állapot enyhüljön. Foglald el magad, akarj meggyógyulni és sikerülni fog. Nekem egy ma már idős régi barátnőm van jelenleg a felépülés állapotában, én is rendszeresen látogatom, sétálok vele, mert érzékszervi károsodása is lett a kemoterápiától, de állíthatom, hogy a társaság mindig feldobja.
2014. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ugyan más okból, de én is 6-ot kaptam, hetente 1-et, kb. 6 éve.

Az első kettőt meg sem éreztem, aztán rosszabb lett. Az 5. és 6. szörnyű volt. 1 hetet ki is kellett hagyni az 5. után. Fájt a fejem és hánytam. A legerősebb gyógyszerek sem nagyon segítettek.

2014. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!