Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi lehet? Már 2-3 hete...

Ez mi lehet? Már 2-3 hete érzem, hogy a mellkasom közép tájon szorító érzést ad. Éjszaka és pihenés közben nem érzem. Házidokim megvizsgált. Hallgatózott. Kopogtatott. EKG-zott is. és nem talált semmit sem.

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy lehetséges mozgásszervi a dolog...de lehet emésztési is..mivel fehér lepedékes a nyelvem. Megfordult a fejemben, hogy vmi daganatos betegségem van(mellrék,tüdőrák, csontrák stb) am nem dohányzom és nem is dohányoztam sose..


23/F



2014. márc. 12. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha bármilyen rákra gyanús lennél, akkor a körzei orvos elküldött volna további vizsgálatokra. Mozgásszervi dologra tippelt és nem küldött orthopédiára?

Elmehetnél egy tüdőröntgenre is, hogy megnyugodj.


Egyébként rengeteg nemdohányzó ember is volt már rákos.

2014. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ortopédiára jártam fél életemben...sajnos rossz lábtartás miatt speciális cipőbetétéem van...kis lúdtalp..bokasüllyedés stb.
2014. márc. 12. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok savtól is lehet mellkasi fájdalom, nem kell mindjárt rákra gondolni.
2014. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tudom..kissé hipochonder vagyok.

csak mindenhol ezt olvasni, hogy intő jelek...oda kell figyelni stb.

2014. márc. 12. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!