Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bal bordaív alatti duzzanat...

Bal bordaív alatti duzzanat miktől lehet?

Figyelt kérdés
3 hónapja jelent meg; kicsit se fáj; hol nagyobb, hol kisebb, de nem látok semmibe se összefüggést, h a mérete mitől változik. Dokik már vizsgálnak, csak idegesít, h nem mondanak semmit, és még csak nagyjából se tudhatom, h mik merülhetnek fel. A vérképem jó lett, uhá vizsgálatok jók lettek, mellkas röntgen is negatív lett. A többi még vissza van. Tudnátok ötleteket/tippeket írni a legapróbb lehetőség is érdekelne.

2014. márc. 19. 16:56
 1/2 Majomtojas válasza:
Én 8hetes terhes vagyok és nekem is nagyobb a bal oldalam mint a jobb én csak 9.én megyek orvoshoz de félek mert nem fáj csak kellemetlen én sem tudom hogy mitől lehet hallottam a lép megnagyobbodásról....
2016. máj. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, megkerdezhetem, mi lett a vége, kiderült, mi volt a bajod? Most én vagyok ugyanígy.
2021. máj. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!