Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elviselhetetlen fájdalmat...

Elviselhetetlen fájdalmat érzek bal oldalon a nyakamon,2 centiméter átmérőjű nyirokcsomó keletkezett rajta. Nem tudom balra fordítani a fejemet! Milyen gyógyszer hatásos?

Figyelt kérdés
Cataflan 1 órán át csillapítja csak a fájdalmat, de akkor is jelentősen fáj, 1 óra múlva elviselhetetlen!

2014. márc. 3. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el az orvoshoz, nagyon bedurrant ha még a Cataflam is csak 1 óráig hat. Azt is tudni kellene, hogy mitől? Fog, mandula, vagy mirigy gyulladás?
2014. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg vagyok, fázva már egy hete kb. fájt a torkom is, nagyon náthás vagyok és köhögök is lehet, hogy amiatt???
2014. márc. 3. 16:35
 3/4 A kérdező kommentje:
a nyirokcsomó fölött kb fél centivel, volt egy nagy pattanásom, amit napokig nyomkodtam, mert annyira húzódott, ma éjjel szerintem az magától kijött mert jóval kisebb és nem fáj már, épp, hogy csak érezni, viszont alatta fél centivel kegyetlen fájdalmas nyirokcsomó lett.
2014. márc. 3. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet mandulától is fájdalmas nyirokcsomó, de ha felette volt a pattanás és nyomkodtad, akkor attól is lehet, én azt megnézetném sürgősen orvossal.

Pattanást nem szabad nyomkodni, többet érsz ha jódozgatod, az leszárítja.

2014. márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!