Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szóval az a baj, hogy pánikbet...

Szóval az a baj, hogy pánikbeteg vagyok, és 3 hét múlva megyünk Angliába az osztályomból 7 emberrel (+1 testvér és én), de Pestről még sokan jönnek. A Student Lines Diákutazási Irodával megyünk, légkondis, állítólag jó busszal,1 hétre. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Később ott hajózni is fogunk. Azt kéne tudnom, hogy így, mint pánikbeteg el merjek-e menni? (+a buszokon sem szoktam jól lenni, de mostanában nem is voltam, hogy tudjam milyen) És még ha valakinek van valami tapasztalata a Student Lines-al, nyugodtan leírhatja, várom szívességgel. (Nagyon gyorsan kéne a válasz, max. Holnap reggel 7 óráig)13/L
2014. márc. 20. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
A pánikbetegség komoly dolog, ha valóban volt pánikrohamod, gondolom szakemberhez fordultál és esetleg gyógyszert is kaptál rá. Ha csak néha rosszul vagy a buszon, vagy szimplán néha hisztizel (bocs) az nem pánikbetegség, attól nyugodtan mehetsz nyaralni. Ha tényleg pánikbeteg vagy akkor jóval bonyolultabb a helyzet.
2014. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pánikbeteg vagyok ténylegesen, már november-október-től, és eléggé rossz így...5.-es korom óta várom de fogalmam sincs hogy elmerjek-e menni vagy sem, mert hát ha elindulok és rosszul vagyok, nincs visszaút.
2014. márc. 20. 17:30
 3/9 A kérdező kommentje:
És igen, szedek gyógyszereket, Moksa Elixírt, Cerucalt ha hányingerem van,Ignatia Amara-t, azt se mindig csak ha már nagyon szorongok, és ásványi anyagokat tartalmazó gyógyszert,pillanatnyilag nem tudom mi a neve.
2014. márc. 20. 17:41
 4/9 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, de ez olyan dolog is, hogy ha amiatt idegeskedsz, akkor úgy fogod érezni, hogy mindjárt rád tör, és könnyen rohamod is lehet, gondolom.

Nem igazán tudok mit mondani. A tapasztalataidra lenne szükség, de mivel a pánikbetegekre jellemző módon nem igazán csinálsz olyan dolgokat, amik problémát okozhatnak, ezért nehéz megmondani

a félelem a fő ok, azért zárkózik el az ember, és azért is érzi magát rosszul sokszor az ember. De tudom, hogy a pánikbetegsé elég alattomos, ezért nem igazán tudok tanácsot adni. Mérlegeld al ehetőségeket

2014. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igazad van.Köszönöm a válaszokat:)
2014. márc. 20. 18:02
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha van valaki aki tud még valamit mondani esetleg,várom jókedvvel,mert még van időm keddig:))
2014. márc. 21. 16:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát azért a Moksa elixír és hasonlók nem fognak segíteni egy pánikrohamon, nem mondom, hogy felesleges, mert ki tudja, hátha beválik, de ha jön a roham, akkor nyugtatót szoktak bevenni, mert az segít, de nagyon fiatal vagy és én se szívesen buzdítalak gyógyszerszedésre. Viszont én nagyon sok éve pánikbeteg vagyok és mindig mindenhova elutaztam ennek ellenére, ha rosszul voltam, bevettem egy gyógyszert, úgyhogy szerintem te se hagyj ki egy ilyen jó lehetőséget az utazásra, ha rosszul leszel gyógyszer nélkül is el fog múlni a roham, emiatt kár kihagyni az élményeket, ráadásul az én pánikbetegségem minden utazás, nyaralás alkalmával javult, mivel pihentem, szórakoztam.
2014. márc. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tekintsd az egesz utazast ahogy az van, egy kellemes szorakozas, elmenyekkel teli kaland. Lazits, kapcsolodj ki es engedd el magad.

Valahol es valamikor el kell kezdened gyogyulgatni a panik betegsegbol, ez egy jo alkalom.

Jo utazast es erezd jol magad.

(szerintem a gyogyszerek tobbet artanak az eletben mint hasznalnak)

2014. márc. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,és a buzdítást!
2014. márc. 22. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!