Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez infarktus előjele?

Ez infarktus előjele?

Figyelt kérdés
Igaz szorongásos beteg vagyok, nemrég voltam karodiológusnál, ott nem találtak hibát, de folyamatosan fáradt vagyok, és szomjas, ha dolgozok nem leszek még fáradtabb viszont szivem gyorsabban ver, olvastam, hogy valami vitális fáradtság infarktust okoz, szerintetek mit csináljak beparáztam nagyon :S
2014. márc. 22. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A szorongás is infarktust okoz, szal első körben azt kéne kezeltetni. Nincs semmi baj a szíveddel, ha kardiológus vizsgálta, ennél többet nem tudnak tenni. Egyszerűen szorongós vagy.
2014. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen,a szorongás okozhat szívbetegségeket(is),de ehhez azért hosszú idő kell. Amúgy a szapora szívműködés nem jele az infarktusnak,sokkal inkább a szorongásnak. Ha kardiológus nem talált semmit,inkább azzal foglalkozz,hogyan tudnál segíteni a szorongásodon.
2014. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!