Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális dolog, hogy egy...

Normális dolog, hogy egy 5éves gyerek krónikus étvágytalan? Van olyan, hogy egy ekkora gyereknek össze van szükülve a gyomra? Ha eszik is valamit, az is egy csecsemő adagja.

Figyelt kérdés
Szinte alig eszik valamit.Azon csodálkozom,hogy még nem betegedett le.
2011. jan. 1. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen voltam, a szüleim nem győztek orvoshoz vinni, míg egyszer egy magán-gyerekorvos megvizsgált, írt fel valami löttyöt meg port ( fogalmam nincs, mi volt a neve ), na attól, úgy ahogy jobb lett az étvágyam, de egészen addig úgy kellett belémdiktálni mindent.

Elnőttem, de úgy 10 éves korom körül.

Nézetess egy teljes vérképet, lehet, hogy vashiányos, de bármi lehet.

2011. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Alányom is alig evett valamit, de amióta Béres cseppet adunk neki, nem győzünk csodálkozni az étvágyán. Levesből pl. mindig kétszer kér.Vacsorát meg sokszor úgy kell leállítani nehogy fájjon a hasa. És ez komoly.
2011. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!