Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gusztustalan lesz, bocsi.3...

Gusztustalan lesz, bocsi.3 hónapja minden reggel és este sleim van a torkomban, fel kell köhögnöm is kiköpni. Miért nem múlik már el? Ma reggel kicsit véres is volt.

Figyelt kérdés
Decemberben nagyon náthás voltam, akkor kezdődött, de már régóta semmi (más) bajom nincs. Lehet ez valami komoly betegség? Tudom, menjek orvoshoz, de nem tudok szabira menni, szinte egész decemberben otthon voltam szabin vagy betegen. :(
2014. márc. 25. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig menj az orvoshoz !!! Tudod már lehet hogy tüdöbeteg vagy ez nemhengzik jól na és nemagyaráz nekem holvan a kötelezö szabadnapod ami jár ??? Nekem 1 hétem van 2 db. Ha Orvos nemkell nincsjogod sajnáltatni magad aki hüje maradjon hüje és beteg már elnézést.
2014. márc. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!