Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetnek az alábbiak valamilye...

Lehetnek az alábbiak valamilyen hiány tünetei?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja szinte folyamatos fejfájásom van. Persze más panasz is van. Szúrást szoktam érezni végtagokban, de előfordul nyakban és fejben is. Ujj- vagy végtag enyhe-közepes zsibbadása is szokott lenni. Ami mostanában van az nyomó érzés orrnyereg tájt. Idegesebb is vagyok azért mostanában, nem akarok rosszra gondolni. Körmömön megjelentek fehér foltok, kalciumos-vitaminos körömápoló lakk segítségével ez egy-két óra alatt el is múlt, persze nem is ez zavart a legjobban. Orvosnak (nem részletesen) elmondtuk ő azt mondta vitaminhiányra gondol, nem részletezte. Szemöldök és szemhéjrángás is előfordul. 13 éves lány vagyok szívbillentyű zavarom vagy mi is van, illetve vérvétellel még tavaly azt mondták az orvosok, hogy kicsit a normálisnál kevesebb vörösvértestem van. Cukorbeteg is vagyok... szóval sok minden lehet, vagy nem is tudom, én magnézium és vitaminhiányra gondolok, de nem biztos, és elnézést kérek, ha túl hosszú lett, vagy rosszul fogalmaztam, de nem tudom ezeket "összekötni". Előre is köszönöm a válaszokat, bármilyen tapasztalatnak, és ötletnek is nagyon örülök. (bár a legjobb, ha vége lenne ennek az egésznek, őszintén :c )

2014. márc. 25. 21:20
 1/2 anonim válasza:

Ezek nem túl bíztató jelek, szerintem gondolkodás nélkül menj vele orvoshoz!

Jobbulást és kitartást!

2014. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a cukrod rendben van és rendszeresen mozogsz, szedj valami multivitamint.

Ha mindezek ellenére huzamosabban fennáll, érdemes több orvost is meglátogatni.

2014. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!