Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bélférgesség gyógyulásáról...

Bélférgesség gyógyulásáról kérhetnék tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Bélférges vagyok, cérnaszerű lények. Először aranyérre, majd végbélgyulladásra lettem kezelve, aztán végül rájött a sebész, hogy, féreg. Kaptam egy Vermoxot, a párom is, és adtunk a kutyának is. Először javulást tapasztaltam, de nem láttam semmit kijönni, majd pár nap múlva ugyan azok a tünetek erősödtek vissza. 2 hét múlva kellett kontroll -most hétfő-, akkor megint be kellett vennem 1 szemet, a páromnak is, a kutya is kapott (bennük nincs semmi, semmi bajuk nem is volt). Magamon is nagy turkálás után vettem észre gilisztát a székletben, de meg sem moccantak, nem is volt sok. Olyan volt, mintha lenyeltem volna a hajam. Olvasgattam neten, mert gyanús volt ez az egy szemes téma. Volt doki, aki 3-4 szemet is ajánlott egymás utáni napokon. Én az elsőt hétfőn vettem be, a másodikat tegnap, de még mindig viszket,duzzadt és fáj cseppet. Ez nem olyan "beveszed és elmúlik-dolog"? Hány napot kell adni neki? Hozzátenném, hogy már leszárad a kezem, annyit mosom, meg fertőtlenítővel törölgetem, ecetezem a fehérneműket, este és reggel székelés után is zuhanyzom. Bele vagyok betegedve már lelkileg is. Van még 1 szem Vermoxom. Vajon önszorgalomból érdemes bevenni holnap vagy holnap után, vagy várjam ki a következő hetet, mert aztán megyek kontrollra úgyis?

2014. márc. 29. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kérj tanácsot több szakértőtől is!

Én egy időben tisztítókúrát végeztem, aminek a béltisztítás is része volt, Colonix kúrát csináltam, itt lehet róla olvasni többet:

[link]

2014. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt van a vermox adagolása is:


[link]

2014. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem az a "majd a gyakorin megmondják, mit csináljak, egyébként nem érdekel" ember vagyok, csak tapasztalatok érdekelnének. Elolvastam a Vermox adagolását, és többet is vettem be, mint kéne, azaz 1 helyett 3-at, 4 napok elteltével. Úgy érzem magam, mint az utolsó putros, már szorongási szinten mosakszom, és állítólag ezek nem is látszanak a székletben mindig. Néztem magánt, 30 ezer az első rendelés, ennyit kell fizetni,hogy meggyógyítson az orvos. Álláskereső frissdiplomás vagyok, nincs ennyim :(
2014. márc. 31. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!