Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rákbetegségem volt. Gyógyult...

Sanuár kérdése:

Rákbetegségem volt. Gyógyult vagyok, de ellenőrzés alatt. Deutérium mentes vizet akarok fogyasztani, ezzel kapcsolatos tapasztalatokat kérek, jó? Nem jó?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én csak annyit helyesbítenék, hogy nem vagy gyógyult csak tünetmentes...
2013. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Első válaszoló, szeretném, ha tudnád, hogy ellentétben a kérdezővel, TE soha nem fogsz kigyógyulni a mérhetetlenül súlyos betegségedből, ami a rosszindulattal párosult butaságodból áll.

A kérdező meggyógyult, az ellenőrzés mintegy bizonyiték (is) erre. A rákbetegségekből ki lehet gyógyulni, én pl. ismerek - a szakmám miatt - legalább 200 embert, akik különböző rákbetegségekből túlélők 10-15, de olyant is, aki 20 éve (82 éves néni, 20 évvel ezelőtt vették le az egyik mellét, mellrák miatt. Vidáman szaladgál még most is). Nem kellene a mérhetetlen rosszindulatoddal negativ érzéseket kelteni a kérdezőben.

Kedves kérdező, sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, fogalmam sincs a deutérium mentes viz hatásairól. Igazából nem sok hiteles tanulmány jelent meg erről. Én az egészséges életmódban hiszek, a sok zöldség-gyümölcs és sport (pl. futás, úszás, tollaslabda stb.) jótékony hatásában hiszek.

2013. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ülepítéssel csökkenthető a víz deutérium tartalma?


/Sűrűség 20 C°-on (g/cm3): H2O:0,9982 D2O:1,1056/

2018. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Célszerű kerülni a viszonylag magas deutérium tartalmú élelmiszereket.

Ide sorolható:

- gabonából készült élelmiszerek,

- egyes gyümölcsök (nem tudom melyik,

- finomított feldolgozott élelmiszerek többsége,

- nem túl friss élelmiszerek


Forrás: https://www.youtube.com/watch?v=nf0CZUhBUsQ

2020. febr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!