Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi annak a betegségnek a...

Bolhaaa kérdése:

Mi annak a betegségnek a neve, amelytől a betegségben szenvedő illető olyan tökéletes memóriájú lesz, hogy fel tudja majd idézni élete bármely pillanatát?

Figyelt kérdés
Korábban valahol az interneten olvastam, de az is lehet, hogy csak kacsa az egész. Úgy emlékszem, csak pár ilyen ember él a Földön.

2014. márc. 29. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen. Mondjuk nem is nevezném betegségnek. Az AXN csatornán megy egy sorozat: Felejthetetlen. Erről szól, ráadásul a főhősnő ezt a szöveget nyomja, amit írtál, hogy csak pár ember létezik ilyen a világon. Gondolom a sorozatról olvastál a neten.


Itt a részlet:


Carrie Wells: I'm Carrie Wells. Only a few people in the world have the ability to remember everything. I'm one of them. Pick any day of my life, and I can tell you what I saw or heard. Faces, conversations, clues - which comes in handy when you're a cop. If I miss something the first time, it's okay - I can go back and look again. My life is unforgettable.

2014. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Mindenki képes rá, gyakorlás kérdése. A módszerét így elég nehéz leírni...kérdéseket teszel fel magadnak, és egyre inkább részletezed az adott időpont emlékeit, egyre közelebb kerülsz pl egy kérdéses eseményhez.
2014. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Itt arról van szó, hogy élete bármely pillanatát úgy látja, mintha akkor élné át.
2014. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Eidetikus memória -ilyen betegség létezik. Nem erre gondoltál?
2014. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszoltam, és nem a sorozatodra! Kösz a 0%-ot, kedves válaszoló...
2014. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 keksz válasza:
Én csak az interneten olvastam, és mint tudjuk, az interneten sok hülyeséget lehet olvasni, de: hipermnézia (esetleg m betű nélkül)
2014. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!