Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségek jelei...

Milyen betegségek jelei lehetnek az, ha valaki vért hány? (nem véreset, hanem konkrétan vért)

Figyelt kérdés
Barátom alkohol miatt hányt és ami kijött az egy az egyben vér volt!
2014. márc. 30. 11:02
 1/6 pntsz ***** válasza:
64%

Gyomorfekély,de akár gyomorrák is! Azonnal mentőt hívni!

De biztos, hogy vér volt,nem vörösbor?

2014. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
a legvalószínűbb a gyomorfekély
2014. márc. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vorosbor volt, élénkliros volt es folyekony. Mondtam neki h orvoshos menje de azt mondta h ez megyszokott...neha ez van
2014. márc. 30. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem ivott bort?? Mi az hogy megszokott? Vért hányni nem megszokott! Azonnal orvoshoz menni.


üdv

2014. márc. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha teljes egészében vér jön, akkor az általában a nyelőcső alsó részé lévő vénák szakadása miatt van, ez jellemzően alkoholistákban, májbetegekben fordul elő.

De ha ilyen gyakran megesne vele, nem hiszem, hogy még élne.

Jó eséllyel nem teljesen voltvér, csak úgy tűnt. Az erőlködéstől megrepedhetnek kisebb erek a nyelőcsőben. De lehet akár vérző gyomorfekély is.

Viszont ez olyan dolog, amivel mindenképpen orvoshoz kellene fordulni. Méghozzá sürgősen (ügyeletre).

2014. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ivott bort, de csak fehéret, nem vöröset. Hát én teljesen úgy láttam, hogy vér volt, nem csak véres :S jolvan, köszönöm ha kell a vállamon cipelem be az orvoshoz.
2014. márc. 30. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!