Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen szívprobléma lehet ez?

Milyen szívprobléma lehet ez?

Figyelt kérdés
Régebben kb. félévente csinált olyat a szívem, hogy kétszer, vagy háromszor akkorát dobbant a szívem egy alkalommal, teljesen random szituációkkor. Nem is figyeltem fel rá, mert ugye nagyon ritkán csinálta. Azonban 3 hónapja kb. van mikor egész napra előjön, és nagyon lehangol plusz legyengít, hogy ilyen van, nem is tudnám mihez hasonlítani, kardiológián tavaly voltam, és nem mutattak ki semmi panaszt, csak magas vérnyomást, és most nagy levegővételkor általában jelen van ez a probléma, mintha félredobbanna a szívem, vagy nem jutna rendesen oxigénhez, nem tudom. Az orvosok szerint semmi bajom, mégis itt van ez, és nagyon rossz vele élni. Mi lehet a probléma?

2014. márc. 30. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kihagy a szíved. Ez nem olyan nagy probléma. Hány éves vagy? Ezt ki is lehet nőni.
2014. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiatalabb koromban sokszor volt nekem is. Most 60 éves vagyok, és évek óta nincs.
2014. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
18/fiú vagyok. Az bíztató, ha ki lehet nőni, csak tényleg elég rossz érzés, amikor egy nap átlag 15 percenként van egy ilyen.
2014. márc. 30. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem Wenckebach-periodus; probalj meg galagonya kapszulat szedni ra
2014. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!