Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha egy tbc-s hölggyel szexelek...

Ha egy tbc-s hölggyel szexelek aki már 2 hónapja gyógyszeres kezelés alatt áll, elkaphatom tőle a betegséget, vagy ilyenkor már nem fertőz a beteg?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 09:08
 1/7 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy tbc-vel csak úgy lehet megfertőződni, ha a beteg személy ráköhög valakire, illetve köpedék útján!
2014. márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Stimp ***** válasza:
Ez így van ahogy az első hozzászóló mondja..ne szexelj tbc-s nővel mert elkaphatod a betegséget tőle,keress inkább egészséges partnert ehhez.
2014. márc. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

:DDDDD a TBC sex útján terjed? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Hű bakker,te aztán nálad extrémen elmaradtaka biologóia órák.Vagy még a 8általános is? :D

2014. márc. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
1 válaszoló vagyok: Így van! Szex útján NEM fertőz a tbc, csak, mint ahogy már írtam KÖHÖGÉS illetve TÜDŐBŐL SZÁRMAZÓ VÁLADÉK(ez a köpedék) útján!!!
2014. márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mint írtam orvosi kezelés alatt áll a hölgy és 2 hónapja gyógyszert szed. Az orvosa szerint már nem fertőz...elméletileg!
2014. ápr. 3. 07:19
 6/7 anonim válasza:
2 hónap gyógyszerszedés után már nem fertőz, feltéve ha nem rezisztens baktériummal fertőződött, ami a győgyszereknek ellenáll. Nem a szextől fertőződik meg valaki, hanem a köpettől vagyis csókolózni ne csókolózz vele.
2014. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nemi úton is terjed! nézzetek már utána! Nagyon veszélyes hagyd ezt a nőt fenébe, mert csak tönkre akar téged tenni!
2014. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!