Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire jó vagyis rossz a sós...

Mire jó vagyis rossz a sós tea és a sós kávé?

Figyelt kérdés

2014. márc. 31. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
A sós kávétól én hánytam.
2014. márc. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én lázas aakrok lenni utálok hányni
2014. márc. 31. 21:01
 3/7 A kérdező kommentje:
tudom hülye vagyok, hogy szándékos leakarok betegedni, de kell egy kis pihenő és máskép nem tudok kimaradni az iskolából csak ha lebetegszem.
2014. márc. 31. 21:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Hm ismerős :)

Szerintem ne tegyél kárt magadba avval hogy minden vackot megiszol.

Inkább mond azt, hogy megy a hasad és fáj. 2-3 napra ki is írnak és úgyse fogják ellenőrizni ( én is használtam párszor mikor még gimis voltam)

Az első voltam.

2014. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt a kártyát már sokszor kijátszottam és mivel az anyum nővér ezért mindenre van othon egy tabletta es elintezi
2014. márc. 31. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát attól még teljesen fölösleges minden szemetet beléd tömni :) Pár hét és már itt a tavaszi szünet. Szerintem annyit még kibírsz. Esetleg próbáld megbeszélni a szüleiddel, hogy hagy maradj otthon, mert nagyon fáradt vagy.
2014. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szlovákián már sajnos volt tavaszi szünet. Hát az meg teljesen kizárt.
2014. márc. 31. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!