Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha szándékosan el akarom...

Ha szándékosan el akarom rontani a kávét oly módon, hogy a kv fogyasztója ne feltételezze a szándékosságot, de mégis igen rossz íze legyen, mit ajánlotok? A cél az, hogy ne kérjen meg újra kávét főzni.

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 11:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
tegyél bele sót, és ha esetleg rájön akkor mondd azt hogy elnézted azt hitted cukor. de lyan sokat ne tegyél bele mert akkor nagyon feltünő lenne csak egy kicsit
2012. febr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
tegyél bele sót,mármint akkor még mielőtt főzöd (előre tedd bele,h ne lássa)
2012. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Főzd le a zaccot, vagy csináld baromi erősre/gyengére. A só szerintem nagyon átlástzó...
2012. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem olcsó és nagyon rossz dolog egy ilyen aprósággal kitolni a másikkal.Mégis neked meddig tart lefőzni azt a k...a kávét...???Hm?
2012. febr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hogyan kell nagyon erősre/gyengére főzni a kávét? Még sosem főztem. Több/kevesebb kávét kell a gépbe rakni?

A só eszembe jutott nekem is: mekkora lehet az a mennyiség, amitől már lesz bukéja, de a fogyasztó nem fogja azonosítani a gonosztettet? :)

A zacc nem fog menni asszem, de majd még annak is utánanézek.

2012. febr. 14. 12:20
 6/19 anonim ***** válasza:
tényleg miért szeretnéd elrontani? mert azt nem írtad és szerintem sokan kíváncsiak vagyunk?
2012. febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:

Hagyj benne jó sok zaccot. Mondd azt, hogy rossz a kávéfőző.

:D

2012. febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azért szeretném elrontani, hogy ne kérjen meg újra kávét főzni. :)
2012. febr. 14. 12:28
 9/19 anonim ***** válasza:
de miért nem szeretnéd ha újra megkérne?
2012. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

nem lenne egyszerubb megmondani hogy nem akarsz kavet fozni es fozzon maganak... ikabb magadat jaratod le. hat igen mirt is legyunk oszintek.

vag ha mar hazudni akarsz mondd hogy nincs otthin kave.

2012. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!