Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ismersz olyan szemelyt, vagy...

Ismersz olyan szemelyt, vagy esetleg neked volt gyomornyalkahartya gyulladasod? Milyen gyorsan lehet kigyogyulni a betegsegbol?

Figyelt kérdés

A baratomnak ezelott kb 2 hettel megallapitottak gyomortukrozessel, hogy gyomortyalkahartya gyulladasa van. Minden este rosszul erezte magat, fat a hasa, es teltnek erezte magat. Vertesztet csinaltak nala, es minden analizist elvegeztek, es ez lett az eredmeny. Felirtak neki gyogyszert, es kellett szedje kb 2 hetig emelett diataznia kell. Az egyik gyogyszer mar elfogyott de csak nem erzi jol magat, es meg inkabb lehangol ettol, hogy nem gyogyul. Mind azt erzi, hogy tele van, es neha emelyek, es neha faj a hasa es ilyenek. Sajnos en kepes vagyok mindig a legroszabbra gondolni, es hat mi lehet az ha teltnek erzi magat...minden hulyeseg eszembe jut.

De az orvosok azt mondjak, ez a baj, akkor nem kellene aggodnom. Mellesleg ket orvosnal is volt.

Akinek volt hasonlo betegsege, mennyi ido alatt jott helyre? Illetve milyen erzes volt? Ti is teltnek ereztetek magatokat?

Kerlek kerlek, aki volt hasonlo helyzetbe irjon, mert fontos lenne egy-ket valasz :(


2014. ápr. 4. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha gyomortükrözéssel állapították meg neki, akkor nem kell félned, hogy tévedtek, és nagyobb baj van. Én három évig szenvedtem tőle, szedtem a gyógyszert, de nem volt olyan nap, hogy vagy ebéd után vagy este ne lettem volna rosszul. Néhány hónapja elkezdtem Salvus vizet inni, és rendbejöttem, már a savcsökkentő gyógyszert sem szedem.
2014. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eloszor is nagyon szepen koszonom, hogy irtal!


Te is estenkent erezted rosszul magad? De miert eppen este erzi rosszabbul magat az ember? Akkor ehhez szegenynek hozza kell szoknia ugye? De vegul is egy ido utan elmulik nem?


Es ez a bizonyos viz, amit irtal, ez milyen viz? Milyen hatasai vannak?


Neked meg most is neha elojon a betegseg? Olyan kegyetlen egy betegseg lehet, latom, hogy szenved O is, neked is biztos olyan rossz lehetett :( ugy szeretnek neki segitneni, es egyszeruen nem tudnom mit tehenek, hogy erezze jobban magat...

2014. ápr. 4. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egyik kolléganőmnek is volt. Nagyon rosszul volt ő is. 1-másfél hétig szinte semmit nem evett, infúziós kúrára kellett járnia.

Ez is olyan betegség sajnos, hogy akinek már egyszer volt, utána könnyebben előjöhet. Innentől kezdve nagyon kell vigyáznia a zsírosabb ételekkel, alkohollal stb. Könnyebben kialakulhat nála fekélybetegség is.

Jobbulást kívánok.

2014. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eleg szar egy betegseg, hogy igy fejezzem ki magam. :(

De koszonom szepen a neveben is, remelem minnel hamarabb helyrejon.

2014. ápr. 5. 18:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem mindig este voltam rosszul, mikor hogy, attól függően, hogy mit ettem. Egyszer például a gulyásleves+palacsinta menütől másfél óráig fetrengtem kínomban. A tésztáktól, pizzától megfájdul a gyomrom, ha viszont sokat eszem, akkor mintha egy nagy kő lenne benne. Most már tudom,mit ehetek, mit nem. A krumpli, a rizs meg a hús a legjobb.

A Salvus víz egy természetes gyógyvíz, lúgos kémhatású. Patikákban és gyógynövényboltokban kapható, de nálunk például a Coop ABC-ben a legolcsóbb.

2014. ápr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!