Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Cukorbeteg vagyok?

Cukorbeteg vagyok?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete feltűnt, hogy nagyon viszket a nemiszervem, a hüvelybemenet környéke, néha égő fájdalom kísérte, 2 napig aludni se nagyon tudtam tőle, utána valamivel jobb lett, de még most is tart.És körülbelül azóta iszonyúan fáradt vagyok, erőtlen, kedvetlen.Azt olvastam, hogy a cukorbetegségnek vannak ilyen jellegű tünetei, és most kicsit megijedtem.

20L


2014. ápr. 5. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem inkább hüvelygombád van
2014. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez inkább valami fertőzés, nem cukorbetegség... Nőgyógyászhoz kéne inkébb elmenned, nem diabetológiára. A cukorbetegség leggyakoribb ismérve a gyakori vizelés. Ha állandóan pisilni jársz, akkor talán az vagy. De ha nem, akkor összeszedtél valami gombát, vagy ki tudja... A nőgyógyász biztos.
2014. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez hüvelygomba, nem cukorbetegség. Két barátnőmnek is cukorbeteg a gyereke, mindkettőnél úgy derült ki, hogy állandóan rettenetesen szomjasak voltak, literszámra itták a vizet, étvágyuk viszont nem volt.
2014. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Vajon cukorbeteg vagyok?

megfigyeltem magamon ,hogyha rendesen táplálkozom és nem eszek cukrot akkor semmihez sincs energiám és depressziós vagyok (bezárkózom napokig) de amint cukorhoz jutok nagy mennyiségben akkor megváltozik a hangulatom, jobban tudok koncentrálni és a tanulás is jobban...

Cukorbetegekről kérdeznék?

Egy dolgozathoz kellenének a következő témák kifejtése és leírása: cukorbetegség tünetei, kezelése és étrend. A netről nem írhatom ki, mert megnézik a wikipédiát stb. Ide leírnátok saját szavatokkal hogy mit esztek, hogy kezelitek magatokat és milyen tünetek jelentkeznek? Köszi!

Mitől függ, hogy egy cukorbeteg injekciós vagy gyógyszeres inzulint kap-e?

Gondolom a betegség súlyosságától, hogy 1-es vagy 2-es típusú-e, de konkrétan milyen vércukor és inzulin értékek mellett állapítják meg, hogy 1es vagy 2es-e?

Ha este méretem meg a cukrom, akkor is ki fogja mutatni ha baj van?

Az egyik ismerőm aki cukros csak este ér rá, és én át akarok menni hogy megéressem a cukrom, ugyan is arra gyanakszunk hogy cukorbeteg vagyok. De azzal tisztában vagyok, hogy nem mindegy hogy mikor mérjük. Evés előtt/után stb. Szóval ha este szándékozom méretni, akkor...

Lehetek cukorbeteg?

Rettenetesen viszket a bőrőm, már legalább egy hónapja. Legjobban a vádlim, a lábfejem és a belső combom, de gyakran a hátam, a hasam és a karom is! Volt már hogy véresre vakartam magam. Valamint alvászavaraim is lettek. Nem tudok aludni, gyakran felébredek. Többet...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!