Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik hogy valaki lábon...

Létezik hogy valaki lábon kihordjon egy szívinfarktust?

Figyelt kérdés
Olvasom a neten, hogy egy vízilabdázónak szívinfarktusa volt, de csak az infarktus után került orvoshoz, tehát voltaképp lábon hordta ki. Az észlelt tünetek dettó olyanok mint ami nálam is volt: szívtájéki erős fájdalom, görcs, nyomás a mellkason, nehéz fájdalmas levegővétel, terhelésre erősödik, néha általános rosszulléttel kiegészítve. Nekem teljesen ezek a tünetek voltak. Orvosnál nem voltam vele, gondoltam majd elmúlik. El is múlt, hetek alatt. A kezdete az észlelésnek konkrét időpont, a vége meg „lassan lecsengett”. Volt közben h olyan rosszul voltam h a munkahelyen leültem egy székre és komolyan úgy éreztem innen nem állok fel többet. Létezik, hogy lábon hordtam ki egy szívinfarktust?
2014. ápr. 5. 23:06
 1/4 Gugu Gabor ***** válasza:
Nekem nagypapám hordta ki lábon, x hónap múlva derült ki.
2014. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

és milyen következménye van ennek?

és hogy derül ez ki hónapok múlva?

2014. ápr. 5. 23:17
 3/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Nagyon beteges volt már akkor,szóval akkor per pil. szerintem azt hitte más baja van. (konkrét tüneteket nem nagyon tudok mondani)

Hónapok múlva egy nagy kórházi kivizsgálásnál derült ki.

2014. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tüneteid lehetnek angina pectoris jelei is, ez még nem infarktus, de mástól is, nem ártana ha elmennél a háziorvoshoz, ki kell vizsgáltatni.
2014. ápr. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!