Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segitenetek? Havonta elojovo...

Segitenetek? Havonta elojovo fulgyulladasom van. Nem gennyes csak gyulladasban van es antibiotikummal mulik csak el, aztan jon a fulhurut egeszen a gyulladasig.

Figyelt kérdés

Egy szunni nem akaro fulproblemarol van szo. Mar sok orvosnal jartam, de nem keresik, talaljak az okat (nem erdekli oket)csak helyileg probaljak gyogyitani.Fogaim rendben vannak es az orrom is.

Volt mar igy valaki?


2014. ápr. 6. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Idős fülész orvos ajánlotta a páromnak, hogy fürdésnél paraffinolajos vattát dugjon a fülébe.

Gyógyszertárban tudsz venni paraffinolajat, pár száz forint egy üveg.

Előtte Neki is mindig begyulladt a füle, lázas volt, mióta az olajos vattát használja semmi :)

2014. ápr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi szepen, hogy irtal, de nem megy viz a fulembe. beszoktam dugni furdeskor, nem ez az oka.
2014. ápr. 6. 23:22
 3/4 anonim válasza:
Irany a fogorvos!! Nem emlekszem pontosan hogy volt de egy bnomnek valami volt a fogaval es ettol volt mindig fulgyulladasa..hulyeseget nem akarok irni de neten rakeresel biztos talalsz vmit. Nem friss az emlek..legalabb 10 eve volt ezert nem tudok pontosabbat irni.
2014. ápr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mar voltam 2 fogorvosnal is, de jok a fogaim, csinaltak panorama rontgent is.
2014. ápr. 7. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!