Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kábé 3 hónapja köhögök javulás...

Kábé 3 hónapja köhögök javulás nélkül hiába a gyógyszerek. Torokváladék vizsgálat:semmi. Tüdőröntgenen szintén semmi. Viszont a kisebb terheléstől is kifulladok és nagyon nehezen tudom abbahagyni a köhögést. Lehetséges, hogy asztmás vagyok?

Figyelt kérdés
(Mamám nagyon asztmás volt)
2014. ápr. 7. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Viszont az furcsa, hogy a doki nem jött rá.
2014. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy allergiás, kérj beutalót a háziorvostól.
2014. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az orvos az küld mindenhova,de már nem nagyon tud hova.


Az allergiához visszatérve az a helyzet,hogy semmi más tünetem nincs: nem folyik az orrom,nem tüsszögök,nem könnyezik vagy fáj a szemem vagy akármi.. Csak köhögök...

2014. ápr. 7. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet étel allergia is!
2014. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem is lehet ételallergia is,én évek óta rekedt vagyok,savkötőkkel elnyomták,felerősítették a táplálékérzékenységemet (azt hiszem).


Tényleg,nem vagy orrcseppfüggő,mint én kb 13-15éve?(az orrcsepp leszaladhat hátul toroktra + tüdőre).Mert ma tudtam meg egy lapról,hogy az lehetek.Attól nem lehet?Nekem az influenzáim után hónapokig hörghurutom marad.Múltkori lapra már bronchitist írt az orvos + amlobene-t,de a gyógyszerésznő Amlobene tablettát adott szirup helyett,az meg laktózt tartalmaz,nem szedtem be,nehogy f*sasson.

Megyek szirupért,lehet.

De még megfigyeltem,hogy fogmosás után egy bizonyos szájvíz (egyikfajta Listerine)annyira kitisztít,hogy ha morzsa megy a szájüregemnél lejjebbre,akkor irtózatosan köhögök,érzékennyé tett.Amiatt nem lehet?

Bocsánatm,hogy ennyit írok,de tudásom+tapasztalataim (félrekezelések garmada a családban meg nálam,már könyvet is írhatnék róla,2-3nak halál lett a vége,a rendszer így eltett útból rokonaimat végül is,maffiamódszerekkel, leplezetten) szerint igyekszem pár lehetőséget végigtippelni.

2014. ápr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy nincs más tüneted, elmehetsz allergia vizsgálatra.
2014. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!