Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki használt már zöldkávé...

Aki használt már zöldkávé kapszulát kinek milyen hatása volt? És volte valakinek valamilyen mellékhatása? Mert sok mellékhatást hallottam de viszont jot is

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 21:43
 1/3 anonim válasza:
Én szedem, a második hónaptól kezdtem érezni a hatását. Fogyni önmagában nem fogsz tőle, viszont nekem szépen felpörgette az anyagcserémet :) Azóta a hashajtókat elfelejthettem, pedig gyerekkorom óta voltak ilyen gondjaim. És esténként nem vagyok farkaséhes, bár nem tudom, az ettől van-e.
2014. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és neked nem volt akk semmi mellékhatás amivel korházba kellet volna menned? Én a jutaviteset használom és te? :)
2014. ápr. 8. 22:14
 3/3 anonim válasza:
Nekem nem volt semmi. Most Interherb van, előtte nem tudom melyik volt, de azt lecseréltem, mert irtózatosan büdös volt. :)
2014. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!