Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon hányós vagyok a buszon,...

Nagyon hányós vagyok a buszon, májusba osztály kirándulás lesz Szlovákiába busszal. Az út 4 óra. Meg fogunk közbe állni párszor. Milyen gyógyszer vagy gyógynövényt lehetne enni/inni/bevenni? 13év/lány

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:

daedalon tabletta, b6 vitamin enyhébb esetre.

Homeosban pedig a cocculine van, amit kipróbálhatsz.

Mondjuk én a homeos bogyókat azért nem szeretem, mert előfordulhat, hogy először inkább erősítik a tüneteket, ezért sosem merek bevenni homeost bármilyen problémára. :(

2014. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vannak erre alkalmas utazási tabletták. Bármelyik gyógyszertárban kaphatsz. A hátránya az, hogy végigalszod az utat, és egész nap kókadt leszel, de ami biztos, hogy nem fogsz hányni, ha azt beveszed. :)
2014. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Deadalon tablettát vegyél be utazás előtt fél órával, és vigyél magaddal citromos savanyú cukorkát, nekem ez mindig elmulasztja a hányingeremet. (Pl. citromos Orbit cukor)
2014. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Daedalon tabletta a legjobb. Valóban nagyon álmosít, de megéri. Fél szemet vegyél be először,ha úgy érzed nem elég akkor vedd be a másik felet. Így talán még egy kicsit élvezheted az utazást. Én így szoktam.
2014. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a csipkebogyós/citromos cukorkákban/rágógumikban bízom meg ilyen helyeken, mert a többinek "általában" van mellékhatása.

Pl.: álmosság.

2014. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszer bevétele után, próbálj előre ülni a buszon és nézelődj! Olvasni ne olvassál, mert attól is felfordulhat a gyomrod.
2014. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én Cerucal tablettát javaslok. Garantáltan jó.

Egyetlen hátránya, hogy vényköteles.

2014. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a cerucal tabletta 18 év alatt nem adható
2014. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elnézést, azt nem olvastam, hogy hány éves. Most látom, hogy csak 13. Akkor valóban nem. Még egyszer elnézést.
2014. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2014. ápr. 10. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!