Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Utazási rosszullét megelőzése?

Utazási rosszullét megelőzése?

Figyelt kérdés
Hamarosan kirándulni megyünk a sulival, kb. 4 óra lesz az út busszal. Igaziból nem vagyok rosszul, de egyhuzamba sosem utaztam még ennyit, és kicsit félek. Mi az, ami segít megőrizni a jóllétem, valamint az is érdekelne, mivel tereljem el a figyelmem, ha esetleg valaki rosszul lesz (általában inkább ezzel van bajom...). Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 18. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
DAEDALON...én nagyon hányós vagyok, a vonaton kívül semmit sem bírok de ez nekem mindig bevált...van akiket álmosít engem pl. nem de az emberfüggő...de ha nem szoktál rosszul lenni akkor ha el szórakoztok a barátaiddal akkor könnyen elterelődik a figyelmed...Jó kirándulást! :)
2013. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszod! :) Segítettél sokat!
2013. máj. 18. 23:01
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem van ilyen terápiás csuklópántom is, egészségboltban vettem. elvileg a jó pontokat nyomogatja a csuklón, és ettől elmúlik. meg láttam ilyen rudat is, amivel a homlokodat kell dörzsölni, illóolaj van benne, azt is egészségboltban.
2013. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nekedis köszönöm szépen:) ez érdekesen hangzik!
2013. máj. 19. 00:04
 5/11 anonim ***** válasza:

"ez érdekesen hangzik!"


Ha más nem, a placebo hatás miatt biztos jó lehet... :)

2013. máj. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A gyerekeimnek előtte fél órával daedalont adok, de a kisebbik sokszor bealszik tőle. De legalább nincs rosszul.


Ne olvass, mobilozz, hanem nézz ki az ablakon.

2013. máj. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Próbálj előre ülni,nem tudom milyen busszal mentek ,de csak menetiránynak megfelelően(ne háttal)+ Daedalon.Nekem mindig bejött.
2013. máj. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Rendes nagy busz lesz, ígyis-úgyis elől/középen fogunk ülni, mert az osztályok sorrendben lesznek. Szerintem viszek majd fülhallgatót, telót a figyelem elterelés végett. Alapvetően nem vagyok rosszul, de kicsit megvisel az utazás, pláne ha 4 órás, úgyhogy befogok venni szerintem egy gyógyszert a biztonság kedvéért. Nem baj, ha be is alszom, az lenne a legjobb! Addigis telik az út... Nagyon korán indulunk, de nem tudok buszon aludni, úgyhogy az csak jó lesz :)

2013. máj. 19. 09:34
 9/11 anonim válasza:
100%
A húgom hányós is, szédülős is, neki egy homeopátiás szer, a Cocculine vált be. Szopogatni kell az utazás előtt és az utazás napján, és semmi bajod nem lesz tőle. :)
2013. máj. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a Cocculine vált be. Daedalontól elálmosodtam és hánytam.
2013. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!