Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aspirin+c után mikor vehetek...

Aspirin+c után mikor vehetek be fájdalomcsillapítót? 2 napja náthás vagyok, elkezdtem az ASpirint szedni. Erre este elkezdett görcsölni a hasam, most meg wc-re rohangálok, véres hasmenésem van. Mit csináljak, hogy tudjak pihenni?

Figyelt kérdés
Ja, van 1 kislányom aki szintén beteg, 1 hete ez lenne az első éjszakám :(
2014. ápr. 11. 01:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyeletet!
2014. ápr. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az aspirin próbára szokta tenni a gyomorfekélyt, vagy az erre hajlamosságot. Esetleg ha ez nálad előfordult, vagy megvan akkor ez a baj.
2014. ápr. 11. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne vegyél be több Aspirint és menj el a háziorvoshoz sürgősen.
2014. ápr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. Szerencsére miután kiírtam a kérdést, tudtam már pihenni. Tegnap még egyet megpróbáltam meginni, de csak a felét sikerült. :( Akkor meg hánytam, meg tegnap délutánra tele lett a fejem apró, tűszúrásszerű kiütéssel!! :O

Mára már múlik, remélem, keddre rendbe jön. Elég rég óta szedek náthára, eddig nem volt baj. ( utolsó alkalommal volt valami, de nem gondoltam, hogy ettől...) Most mit vegyek be? Ez volt az egyetlen, ami használt... Neo citrán, egyéb recept nélküli bogyók, stb nem használnak...

2014. ápr. 12. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!