Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindennap hasmenésem van. Ez...

Mindennap hasmenésem van. Ez normális? (megy a zöld kezecske, ha válaszoltok)

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete minden reggel rám jön a hasmenés (nem lágy, hanem folyékony) Nem érzem magam betegnek,( csak néha fáj a köldököm mellett jobbra, meg sokszor fájn is szokott a szivem -ezt csak meg elitettem hátha köze van hozzá, de mondjuk nem hiszem)

Tehát minden reggel hasmenésem van 1 hete. Ez normális vagy valami betegség tünete?



2014. ápr. 12. 14:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, hogy egy hete bevettem egy cataflam ot fogfájásra és olvastam h az kikészitheti a gyomrot..Lehet hogy az miatt van minden nap hasmenésem? Szerintetek? Csak azért irom mert nagyon zavaró.
2014. ápr. 12. 14:39
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy senki se válaszolt
2014. ápr. 12. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha még napokig nem múlik el menj orvoshoz! Addig is próbáld li hogy pár napig iszol kaukázusi kefirt, az jól helyre tudja hozni a bélflorát! Ha attól sem javul akkor orvos! Ja és nem kell rőgtön bunkoskodni mert nem válaszoltak rögtön a kérdésedre! Senkinek nem kötelezö minden kérdésre válaszolni....
2014. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm és bocsánat ha bunkónak tűntem.
2014. ápr. 12. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok mindentől lehet, ezért jó lenne orvoshoz menni.

Amúgy lehet, hogy a bélflórád ment tönkre, nekem egyszer egy vírusos betegség után hetekig visszajött kb. heti egyszer a hasmenésem, aztán szedtem probiotikumot és elmúlt teljesen. De mondom, a biztos az, ha orvoshoz mész. Addig is diétázz.

2014. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!