Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Három napja cigizek. Zöld...

Három napja cigizek. Zöld szofit vettem, de egy kicsit szédülök tőle. Ez az elején normális? Vagy más cigit szívjak (pattintós)? Vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

#Kdhk
2013. ápr. 27. 13:10
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Hagyd az egészet a fenébe. minimum 30 ezer per hó fog rámenni (akármennyire is mentegetőzöl az elején hogy neeeem), sok ember van a környezetemben akiknek végig kísérhettem a függőség kialakulását. Sajnálatos. De egytől egyig mentegetik magukat. Leszokni meg nem tudnak többé. Ez az emberi hülyeség. Érdekes, nekem egyszer sem jutott eszembe hogy cigizzek. Ez tartás kérdése.
2013. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 SzilKa ***** válasza:
Hagyd az egészet, ha egyszer rászoksz, nem fogsz tudni leszokni. Még időben leállhatsz ezzel az egészségtelen és büdös szokással, főleg ha szédülsz is tőle. Egyáltalán minek akarsz rászokni? Mert menő nem leszel tőle...
2013. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Eddig hány szálat szívtál el belőle? F/29
2013. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
15 vagyok és fiú. 3 szálat
2013. ápr. 27. 13:45
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a legszanalmasabb dolgok szerintem az eletben, ezek a piti fuggosegek...Hogy egy ilyen semmi szar hatarozza meg hogy te mit csinalsz, hova es mikor mesz, stb...Arrol mar nem is beszelve hogy rohadt undorito hogy egesz nap budos a pofad.


En is elszivok neha egy-egy szalat, foleg ha iszom, de nem feszulok meg ha mondjuk egy hetig nem gyujtok ra. Ha jol esik szivjad, de a mindennapjaidat ne ez hatarozza meg.

2013. ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak . Egyáltalán nem mennek el 30aki mert napi 1 szál azt ennyi. És hétvégénként nem is szívok szóval egy doboz cigi elég egy hónapig
2013. ápr. 27. 13:47
 7/28 anonim ***** válasza:
Az elején normális, de ha van rá egy mód inkább hanyagold, ne szokj rá, mert akkor nem fog jólesni és kényszerből kell szívnod. Én 19évesen próbáltam ki, nemszoktam rá, ritkán gyújtok narancs pallmalt. Meg kérdezhetem mi okból gyújtottál rá?
2013. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Igazából csak ki szeretném próbálni. De nem akarok rászokni
2013. ápr. 27. 13:48
 9/28 A kérdező kommentje:
En nem akarom erre költeni a pénzt csak naponta kétnaponta egyet
2013. ápr. 27. 13:49
 10/28 anonim ***** válasza:
Inkább ritkábban gyújts rá, ha valamilyen rendszer alapján gyújtasz rá előbb utóbb rászoksz. Szerintem ha elfogy ne vegyél újabb dobozt.
2013. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!