Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik, hogy egy kövér ember...

Létezik, hogy egy kövér ember anorexiás legyen?

Figyelt kérdés
100 feletti kilókról fogytam le először 65re, amitől jó húsban voltam, de vékonyan, volt egy kis babahájam. Utána 60at tűztem ki célul,úgy, hogy meg is tudjam tartani, aztán 55öt és ez mind sikerült. Először mindig a kövér képeimhez hasonlítottam magamat, és úgy láttam, most csodálatos vagyok. Aztán elkezdtem a többi lányhoz, akik alapból vékonyak voltak mindig is és zavart, hogy nem tökéletesen feszes a bőröm a hasamon. Szóval tovább akartam fogyni és fogyni. Addig, amíg be nem beszéltem ezt teljesen magamnak és már rosszul vagyok a kajától. Ma pl. ettem egy banánt és egy fél csésze borsó főzeléket, de utána hányingerem volt és bántam, hogy ettem, hogy kajához nyúltam. És ez jó ideje már így megy, most 46 kiló vagyok, rengeteget iszok és undorodok a kajáktól...

2014. ápr. 13. 04:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Irány a táplálkozás zavarral küzdők orvosához. Már nem a súlyoddal van baj, hanem az idegeiddel. Sajnos valóban lehetsz anorexiás. Ne add fel, ez még helyre hozható. Feszes hasat pedig sporttal tudod elérni. A kinyúlt bőr /100 kg felett már van/ csak nagyon sok munkával tornával lehet helyre hozni. Persze attól függ, hogy mennyire rugalmas a bőröd. Van aki egy szülés után, lógó hasa van. Van aki 5 szülés után ha lefogy se lesz lógó hasa. Minden esetre menj orvoshoz.


[link]

2014. ápr. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen. Az anorexia nem 30 kilónál kezdődik, az már egy folyamat végeredménye.
2014. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen, sportolok is! napi 1-2 órát régen, most 2-3at. futás-bicikli-kondi és néha úszás is! nem merek orvoshoz menni, mert nem akarom, hogy más megtudja (család vagy párom) mert mostanában úgy öltözöm, hogy ne legyen szembetűnő a súlyom, nem veszek föl csak pólót, hanem mindig hozzá pulcsit meg farmer helyett cicagatyát.
2014. ápr. 13. 17:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, az orvos titoktartásra kötelezett, nem fog elárulni. Úgyhogy keresd fel; amit te csinálsz, az halálos is lehet.
2014. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
No itt a legnagyobb probléma amikor úgy érzed a szeretteidnek semmi köze az állapotodhoz. Nem értem, hogy a párodnak miért nem lehet elmondani, hogy probléma van a lelki életeddel? Bármi más bajod lenne, azt közölnéd velük ezt miért nem lehet? Ez éppen olyan betegség mint bár mi más. Az orvost meg ahogy előttem írták a titoktartásra kötelezi az esküje!
2014. ápr. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden anorexiáás kövérnek hiszi magát.
2014. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok kövér, csak mivel már egyszer voltam, nem szép feszes a bőröm, ami kiborít... nem a súlyom zavar, hanem a bőröm. azért akarok vékony lenni, hogy hátha végre feszes lesz vagy nem tudom.. reménykedem végre, hogy eltűnik minden kinyúltabb bőr,ami zsírnak tűnik, mert akkor kövérnek érzem magam...:/
2014. ápr. 15. 03:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, minél többet fogysz, a bőröd annál jobban fog lötyögni rajtad.
2014. ápr. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
túlzásba viszed a fogyózást. egyél napi 3 szor, nyáron zöldség, gyümölcs a menő, és igyál sok folyadékot. fehérje is fontos. és némi szénhidrát is. A nagy fogyókúra átfordulhat anorexiába. Én is 15 évesen fogyóztam, és anorexiás lettem, de észbe kaptam és elkezdtem enni és vissza billent a súlyom. Vigyázz vele.
2014. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
minnél többet fogy, annál kevésbé lesz feszes a bőröd.a fogyás nem feszesít. inkább lógni fog a bőröd.
2014. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!