Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy kövér ember kövéren halna...

Egy kövér ember kövéren halna éhen?

Figyelt kérdés
A kérdésem pusztán elméleti, ne ijedjen meg senki :D. Viszont tényleg érdekel. Tegyük fel, hogy van egy kövér, mondjuk 100 kilós ember, aki hirtelen nem kapna enni. Ugye egy idő után éhen halna, ami talán egy hónap. Tehát, mondjuk ha egy hónapig éhezik, lefogy 10 kg-t (most csak mondtam valamit) és akkor 90 kilós amikor éhenhal? Tehát nem csont és bőr, és mégis éhen van halva? Van ilyen?
2012. júl. 26. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Függ az egyén egészségi állapotától, de ha inna rendesen, akkor nem hal éhen 10 kg után, elhasználja a tartalékait és utána hal meg, szóval lefogyna.
2012. júl. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem addig nem húzná ki, mire lefogy. mégha kapna is vizet, 50 kilóra pl. tuti nem menne le.
2012. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak fekszik, nem mozog, akkor lemegy simán 50ig, a proteint az izmokból fogja a szervezet kivonni, a zsírból energia jön, de azért függ az egyén állapotától is. 2 hét alatt is rengeteget fogysz, ha nem eszel, én 13 kgt adtam le így betegség miatt, és nem voltam az éhenhalás szélén.
2012. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen. Az ember sokkal lassabban tud csak fogyni, mint amilyen gyorsan nulla kajálás mellett szüksége lenne az energiára.
2012. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Érdekes a természet!
2012. júl. 26. 16:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Te ilyen ehenhali fan vagy?:D
2022. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!