Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segitség én talán az egyik...

Segitség én talán az egyik vagyok az a szörnyü dolog áldozatai közül?

Figyelt kérdés
Tudjátok voltak atomkatasztrófák és szennyező cuccok kerültek a légtérbe én most reggel bementema szobámba(sötétvolt) és fehéres villogást láttam szemem szélén (este10ig) fönnvolttam és utána simán elaludtam bár nem szoktam es még néha fémes ízt is érzek de csaknéha mint a villogást bocs a helyesírási hibákért androidrol
2014. ápr. 13. 06:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem atomkatasztrófa miatt van :P, én is érintett vagyok. Érdemes megvizsgáltatni a szemedet, mert ilyenkor az ideghártyát piszkálja/húzogatja valami. Nekem nem találták meg a konkrét okot, valamit magyaráztak, ami úgy kezdődött, hogy "talán", szóval én úgy vagyok, hogy nekem is villogni szokott néha, és remélem, hogy nem lesz belőle nagyobb baj, de azért nézesd meg a szemed, hátha nálad van látható ok.
2014. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!