Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erős depresszióban szenvedek,...

Erős depresszióban szenvedek, de kevés a nyugtatóm, mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen nem tudtam hogy fogalmazzam meg a kérdést, de a lényeg az hogy tanácsra lenne szükségem. Erős depresszióban szenvedek, 28/L. A pszichiáter csak 0,5 mg-os xanaxot ir fel nekem egy napra, de nekem nagyon kevés. Épphogy csak annyiban segit, hogy ne legyek rosszul. Már csak 20 darab van, még azt megpróbálom megállni, hogy naponta egyet vegyek be. Itt szlovákiában nem irnak ki erősebbet, sem többet.. Tényleg nagyon kevés nekem. Főleg hogy a körülményeimen sem tudok javitani, ami kiváltsa, sőt jelenleg teljesen kilátástalan helyzetben vagyok. Mindegy, hosszú lenne mindent elmagyarázni, de nem tudom lehet -e valamivel még nyugtatnom magam, orbáncfűteát szoktam még inni. Úgy tudom az a legerősebb gyógytea depresszióra. Ti mit tudtok, tudnátok javasolni??

2014. ápr. 18. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Depresszióban szenvedsz vagy szorongásod,pánikzavarod van? A Xanax depresszióban önmagában kevés. Mellé vagy helyette antidepresszánsok kellenének. Az orbáncfűről tudom én is,hogy jó hatású. De a tea nem tudom mennyire "erős". Ha tudsz szerezni Remotiv extra tablettát próbáld ki. Ha pánikzavarod,szorongásod van,akkor a macskagyökér,illetve az ebből készült Valeriana hatásos. Nincs más elérhető pszichiáter?
2014. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Depresszió, szorongás, és nálam a pánikroham erősebb szivdobogásból áll, meg a mellkasomban, furcsa feszültség, mintha áram alatt lenne.. másképp nem tudom elmagyarázni, tényleg furcsa érzés, A múltkor a szivem furcsán dobogott, mintha nem birt volna, a szervezetem nem birja már a sok szorongást és stresszt elviselni, ezért van szükségem nyugtatóra, mert másképp már ..végem.
2014. ápr. 18. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!