Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Évek óta depresszióban szenved...

Évek óta depresszióban szenvedek. A párom nem ismeri el hogy van ilyen betegség inkább bolondnak hisz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Depressziós tüneteim egyre súlyosabbak. Nehezíti hogy a férjem nem ismeri el ezt a betegséget. Hiába mondom ,hogy tiszta lelki beteg vagyok meg szeretet hiányom van.Nem érti mi az hogy lelki beteg teljesen hülyének néz. Már ott tartok, hogy nem tudok egyedül elmenni sehová. Fejemhez vágja , hogy menjek ahová akarok előttem a lehetőség. Nem érti meg hogy nem tudok. Nincs itthon se kedvem semmihez. Nagyon nehéz így hogy nem ismeri el hogy beteg vagyok nap mint nap ront a helyzetemen. Hiába mondom neki hogy Ő az aki tudna nekem segíteni jöjjön el velem orvoshoz. Erre azt a választ kapom hogy Ő minek jöjjön neki nincs semmi baja. Segítsetek mit csináljak hogy a férjem elhiggye hogy nem "hisztizek" hanem ez egy betegség.
2012. febr. 26. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Végy erőt magadon és menj el orvoshoz, pszichológushoz -ha kell hívj el magaddal testvért, barátnőt, anyukád! és ha az orvos is azt mondja, hogy baj van ,esetleg le is írja, akkor talán a férjed is végre ráeszmél, hogy gond van és segítségre szorulsz. Ha már te magad rájöttél, hogy gond van,akkor na hagyd hogy az ő nemtörődömsége még nagyobb bajba sodorjon!
2012. febr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos magadnak kell megoldanod! Ne a párodtól várj segítséget, mert úgy látszik ő erre nem hajlandó. Minél elöbb fordulj orvoshoz, mert szociális fóbiával nehéz élni. Valószínűleg depressziód is van. Nem értem miért kellene, hogy ő elmenjen veled az orvoshoz? Te vagy a beteg neked kell elmenned. Sajnos vannak helyzetek az életben amit magunknak kell meglépni. Én is hasonló betegségben szenvedtem, és alig bírtam elmenni az orvosig. Bevettem nyugtatót és rászántam magam. A patikában kapsz Valeriána gyógynövényes tablettát.
2012. febr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szilvijoe ***** válasza:
3000mg niacin /B3 vitamin/ naponta
2012. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!