Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van Pánikbeteg Esztergom és...

Van Pánikbeteg Esztergom és környékén aki meggyógyult?

Figyelt kérdés
37 éves pánikbeteg nő vagyok sajnos nehezen tudom kezelni a helyzetet az utóbbi fél évben erősödtek a pánikrohamok. Pszhichológushoz járok gyógyszert szedek de abba hagytam a paroxatot mert hányinger, fejfájás, gyomorfájdalom volt 4 napig és már nem bírtam így csak frontint szedek. Melkasi nyomás és zsibbadás tűneteim annyira felerősödnek, hogy lebénulok fél órára is. Van aki ebből meggyógyult? Hogyan? Pszihoterapeutára nincs pénzem és a környéken csak a pszihitária van ahol csak gyógyszert adnak és ennyi.
2014. ápr. 20. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!A gyóygszerek helyett nem próbáltad még a gyógynövényeket, természetes anyagokat?A gyógyszerek általában csak a tüneteket kezelik és nem az okot szüntetik meg, viszont káros mellékhatásaik lehetnek.A megfelelő táplálkozás is sokat segíthet.Van egy jó kis ideggyógyász előadás, amiben erről is szó van. Jobbulást!
2014. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!