Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Névnélküli kérdése:

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
A hátsómon keletkezett valami érdekes duzzanat, ki tudom tapintani, belülről kemény és fáj a bőr körülötte.(Olyan mint amikor egy meg nem ért pattanást piszkálunk és utánna annak nyoma marad) Eleinte kissé szúrós volt a fájdalom most pár nap elteltével tompa, és végig csak akkor rossz ha leülök, különben észre sem veszem. A bőr azon területen kicsit duzzadt és egy nagyon kicsit pirosabb. Mi lehet a bajom, lehet daganat?

2014. ápr. 20. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Daganat nem ott kezdődik, de valami feltörte, meg törte, kerékpározás? vagy elestél talán? ütéstől, sokat ücsörögtél, rossz az ülőhelyed, széked, vagy egy izom csomósodás valamitől!

Túl sovány vagy, kissé több felesleg rajtad?

2014. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és pont most amikor csak otthon voltam 1hétig, Megjelent. Állatok olyan átlagos. Minden esetre köszönöm a választ. Megnyugtattál
2014. ápr. 22. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!