Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha kifakadt a vakbelem, akkor...

Ha kifakadt a vakbelem, akkor milyen fájdalmat érzek? Olyankor kruttyog a belem?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hónapja erős fájdalomra keltem fel.. vettem be fájdalomcsillapítót.. aztán nem tudtam felülni se. elmentem suliba, és délután már csak kicsit szurdogált. elmdentem dokihoz, kórházba kerűltemés ott azt mondták, hogy nincs bajom (1 hétig voltam bent). mióta kijöttem azóta minden este kruttyog, morog a hasam. Lehetséges, hogy perforàlt a vakbelem?

#vakbél #perforáció #appendicitisz
2014. ápr. 22. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha másfél hónapja perforált volna a vakbeled, már nem élnél.
2014. ápr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt vakbélgyulladásom, de nem perforált,de ígyis hatalmas fájdalmaim voltak! Kizárt,hogy neked vakbélgyulladásod volt/van!
2014. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a perforált vakbélbe bele halhat az ember akár pár órán belül. Attól nem kurtyog a has. A vakbél fájdalom nem mulik el.
2014. ápr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem.. :) Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2014. ápr. 23. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!