Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Decemberben vették ki az epémet de azóta folyamatos panaszaim vannak. Tompán fáj a hátam, de nem úgy mint egy sima hátfájás hanem mintha valami belülről sugározna át. Voltam már ultrahangos vizsgálaton az epeműtét után ,hogy minden rendben van-e ott nem találtak semmit. Esetleg összefügghet a táplálkozással vagy a gyomorsavval? Esténként néha arra kelek ,hogy szörnyű hányingerem van, illetve ha oldalamon fekszek ismét a "hátfájás" gyötör és a gyomromba is kellemetlen érzést érzek, plusz a torkomba gombócot mint amikor sírnom kellene. Bocsánat a kesze kusza megfogalmazásért de nem igazán tudom megfogalmazni ,hogy pontosan mit is érzek vagy hogy pontosan mi és hogy hol fáj.

2014. ápr. 25. 17:18
 1/1 anonim válasza:
Szia! Azóta hogy vagy? Nekem egy bő hete vették ki, és nekem is vannak hasonló panaszaim. Beírtad a hasnyálmirigy-gyulladást, nekem korábban azt is okozott az epekő kimozdulása, neked is? Nehézkesen emésztek egyes ételeket, igyekszem a diétát tartani, de eléggé feszít a gyomrom minden étkezés után és nagyon ég is, meg szurkál - érdekes módon - a bal bordám alatt.
2022. ápr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!