Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez a bio fűtől van? (többi lent)

Ez a bio fűtől van? (többi lent)

Figyelt kérdés
szerdán elszivtunk egy rendeset ráittam 3 sört elszívtunk egy biot rádobtam 5 sört hazamentem lefekudtem. csütörtök reggel egy kis másnapossagot éreztem egész nap. ma reggel felklltem és ugy éreztem hogy megfogok halni fájt a gyomrom a vesem a tüdöm és alig kaptam levegöt oklendeztem de nem jott semmi ki akartam hivni a mentőket annyira rosz volt utana bevittek a kórhazba (nem a mentök) a korházba epét hántyam utána jobb lett azt monták nincs vese kóvem és vagbél gyulladásom sem, lehet hogy ez a bio fü + pia kombó volt? holnap estére elmúlik??

2014. ápr. 25. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet.... erre mondják, ugye, hogy az ilyen cuccoknak nincsen minden hatása feltérképezve, és ha éppen mondjuk 10 ből 9 emberre máshogy hat 1 et meg totál kikészít akkor meg jön a " Jajj mért? "
2014. ápr. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, bár egyáltalán nem biztos. Valóban nem lehet tudni, hogy mi van ezekben a szintetikus sz*rokban, de nekem több ismerősöm is van akik masszívan tolják és bizony én is szívogattam ilyesmit régebben. De ilyen esettel én még nem találkoztam. Szóval lehet, de egyáltalán nem biztos, hogy ez okozta.
2014. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szinte biztos, hogy az a ludas, amikor spanommal toltunk nemrég, ő is teljesen rosszul volt, azt hitte meg fog halni. Ami érdekes, az az, hogy csak attól az egy fajta herbitől érzi azt, semelyik másik nem hat rá úgy. Nincs olyan ember, aki tudná, hogy mik vannak ezekben...
2014. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy nincs olyan ember mivel sokan megrendelik neten az összetevőket és otthon összedobják ezt a szart. Te ezt megveszed és elszívod... nyugodtan
2014. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 4/20 ***** válasza:
Hagyd a herbált a pics@ba. Én csináltam fel évig. Barna kristály szerű port /a nevet direkt nem írom/ hőkezeléssel ráviszel egy tetszőleges növényre.(lehet akár dohány, de meg sima papír is./hagyod száradni és kész. Dw hosszútávon elég kemény leépülést okoz. Van olyan ami fű szerű akad olyan mint látnok zsálya vagy akár crack
2014. szept. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 4/20 ***** válasza:
Ja és semmi bio nincs benne.
2014. szept. 19. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!