Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi fűtől lehet rendesen...

Mennyi fűtől lehet rendesen betépni? (eddig kétszer szívtam, de be voltam rúgva így nem nagyon éreztem meg)

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 01:18
 1/8 hermion válasza:

tekerd meg dohány nélkül úgy hatásosabb, az hogy mennyitől érzed már hogy jó neked azt egyén függő van aki egy cigitől van aki egy grammtól

szerintem nem jó ha alkohollal együtt kevered de ezt is mindenki másképp

és akik igazán élvezik ezt az állapotot azok rákészülnek, nem csak a buli közepén beleszívnak 2 slukkot,mert attól nem fogod érteni a lényegét

jó társaság, szoba, füstölő esetleg egy horror film vagy activity társasjáték és tuti a nevetőgörcs

aztán még gondolhatjátok úgy hogy elmentek valamerre

2013. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
dohányzol? mert ha nem, akkor lehet nem is bír el annyi füstöt a tüdőd, kezdőként tisztán 1grammot be ne tekerj mert bad tripp és hányás lesz a vége, ha nem dohányzol inkább süsd piskótába, akkor viszont kell az 1 gramm, viszont attól nagyon be lehet állni
2013. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi válaszokat! így van, nem dohányzom. nem nagyon értek hozzá, még betekeréshez sem.. az is meglepő volt, hogy dohánnyal keverik/nem keverik stb. szóval 2 emberre (másik sem dohányzik) elég 1 gramm?
2013. jan. 22. 22:54
 4/8 anonim ***** válasza:
hát ha a sütire gondolsz, akkor inkább 1-2g de előbb nézzetek neten receptet, és tanuljátok meg megsütni, mielőtt belesütnétek én rengeteget elpazaroltam az odaégetett próbálkozásaimmal az elején.
2013. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ahol leszünk, nincsen sütő.. de még mikró se. Na mondjuk amúgy is a cigis megoldás szimpatikusabb, majd megkérünk vkit hogy tekerje meg.
2013. jan. 23. 13:44
 6/8 naked_dogs válasza:
0.3 elég. inkább tekerjetek több lazábbat minthogy rosszul legyetek. ha nem lazítotok amúgy se jó. sztem fél órákat hagyhattok a cigik közt mert nem azonnal üt
2013. jan. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Megfogadom őket. Majd megírom hogy sült el az első komolyabb/rendes beszívás :)
2013. jan. 30. 01:26
 8/8 4/20 ***** válasza:
Függ a fű fajtától. Két főre inkább tekerjetek 3x 0.3at mint 1g-t. Inkább szivjatok többször és ne igyatok. Annyit ne, hogy érezd a piát.
2014. szept. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!