Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A farpofák közti szőrtüsző...

A farpofák közti szőrtüsző gyulladás, a farokcsonti ciszta és a sinus pilonidalis (dermoid ciszta) ugyanazt a betegséget jelenti?

Figyelt kérdés

A sebészeten mikor megmutattam azt mondták, hogy szőrtüsző gyulladás, viszont a vizsgálati papíron sinus pilonidalis szerepel.


Létezik az, hogy több mint öt évvel az eltávolítás után még mindig fáj a műtét és a gyulladás helye? Bizonyos ülés és fekvés pozíciók, amik kellemetlenek tudnak lenni, viszont nem állandó a jelenség, hanem időszakos, csak még nem fedeztem fel rendszert benne.

A fájdalom sem olyan mint a műtét előtt, hanem mintha a farokcsontot nem védené hús és/vagy zsír réteg és nyomódik. Néha érintésre meg olyan, mintha egy tűvel szúrnának oda.

Ezek mind saját megfogalmazások, mert a dokik akikhez visszamentem (nem egyszer, nem kétszer) nem láttak semmit és csak annyit mondtak, hogy ez így maradt.

Az is igaz, hogy a műtét utáni utolsó sebészeti kontrollt követő pár hét múlva még egy fonal darabot kiszedtek belőlem. Azóta mindig amikor fáj arra gondolok, hogy talán van ott még, ahonnan az jött. Nem tudom. A dokik azt mondják az sem lehet.



#műtét #farokcsont #szőrtüsző-gyulladás #dermoid ciszta #farpofák közti szőrtüsző gyulladás #farokcsonti ciszta
2014. ápr. 26. 16:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!