Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőrtüszőgyulladás intim...

Szőrtüszőgyulladás intim helyen? Részletek: Lent

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje, pontosan meg sem tudom mondani, maradjunk a hónapoknál, az intimhajlatomban(comb, és nemiszer közötti hajlat, ha esetleg valaki nem értené) volt egy kis pattanásnak tűnő valami. Na én ezt kinyomtam. Azóta ott a helye, azóta fura is volt, hogy vajon miért nem múlik már el. Mostanára már a közepe, barnás-feketés, és ahogy megnyomom mintha valami gumó, görcs lenne benne. Mivel kezeljem? Vagy mit tegyek vele? Valószínűleg a borotva sérthette fel, és ez okozhatta másra nem tudok gondolni. Legutóbb valószínűleg jó "hülye" voltam, mert kinyomtam, de csak vér jött ki belőle. Ugyan nem fáj, de nagyon zavaró, és elég duzzadt. Nem gennyes, csak ott van és gumós. Mit csináljak? Válaszokat előre is köszönöm.

2013. okt. 1. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg bőrgyógyásznak.
2013. okt. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez pedig szőrtüszőnek tűnik.

Én kinyomnám, amig nem vérzik, utána Betadin.

2013. okt. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ugyanott mint neked. Hatalmas lett, fájt, de nehogy nyomkodd! Így csak mélyebb területekre megy a gyulladás aminek csúnya vége lehet. Magától ki fog fakadni de addig ott ahol a gyulladás van, ne szörteleníts.
2013. okt. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van belőle kiálló szőrszál? Ha igen, azt csipesszel húzd ki.
2013. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem ez szőrbenövés. Én úgy intéztem el egyszer, hogy lefertőtlenítettem (mindent!!!), és felnyitottam a gumóját. Kipiszkáltam belőle a feketét. Mikor már kilógott a szőrszál vége, akkor kihúztam csipesszel. Kb 2cm hosszúságot tartalmazó szőrgalacsin lapult bennem.


Elég szexi volt! :D

Kérdező, te hány éves vagy?

2013. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Betadin és türelem.
2013. okt. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!