Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Közép-fülgyulladás, mennyi...

Közép-fülgyulladás, mennyi ideig tart? Kockázatos lenne?

Figyelt kérdés
Csütörtök óta közép-fülgyulladásom van. Kaptam rá antibiotikumot és cataflam-ot. Aztmondta a gyerekorvos, hogy 1-2 nap, és semmi bajom nem lesz. Igaz, már nem fáj, csak néha lüktet, de az is csak minimálisan,keveset. És nagyon néha fáj. Holnap (hétfőn) mennék 3 napos kirándulásra külföldre.(közel) és nem tudom, mennyire lenne kockázatos elmennem (gyógyszert szednék mindennap, sapka, stb.) h lehet csak rosszabb lenne? Mert most nem fáj körülbelül két és fél napja.gyerek orvos szerint ahogy érzem. Hát..lehet hogy csak pillanatnyilag nem fáj, ezért sem tudom, mit tegyek. Szerintetek?

2014. ápr. 27. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én elengedném a fiamat. De a gyógyszert rendesen szedje amíg az tart, és legyen nála fájdalomcsillapító valamint SAPKA!!!!!!
2014. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát.^^ igen, sapka mindenképp :D
2014. ápr. 27. 10:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum kb. három napi szedés után kezd hatni, de pontosan be kell tartani az orvos utasítása szerinti adagot. (Ez általában 5-6 nap, gyerekeknél néha több.)

Ha már nincs fájdalom, elmehetsz, de vidd magaddal az összes gyógyszert (fájdalomcsillapítót is), és pontosan szedd őket tovább. Azt is tartsd be, hogy étkezés előtt, közben vagy után kell-e beszedni őket.

Vigyél egy meleg sálat is, amit a sapka fölé vehetsz, ha esetleg visszajön a fájdalom, bár ez nem valószínű.

Jó utazást!

2014. ápr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!