Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet-e komoly bajom?

Lehet-e komoly bajom?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és olyan problémám volt, hogy borzalmasan korogtak a beleim , hol szorulásom hol hasmenésem volt , valamint fogytam 10 kg-ot. Be kellett fekúdnöm kórházba ahol vettek vért , azt mondták semmilyen eltérés , volt vizelet és széklet vétel egyikben sem volt sem vér sem baktérium sem polip. Voltam hasi Uh-n azt mondták teljesen jó. Kaptam stressz oldót amit egy hónapig kellett szednem és visszahíztam 6 kg-ot.Azt állapították meg , hogy ez IBS . 2 kérdésem volna. 1- Kell-e félnem , hogy vastag vagy végbél daganatom lenne mert nekem tükrözést nem csínáltak amivel ezek teljesen kizárhatóak lennének, és kicsit félek ? 2- Futás közben borzalmasan fáj baloldalt a hasam kb ahol a vastagbél van. Ennek van- köze a dolgokhoz vagy csak simán rosszúl veszem a levegöt? Válaszát előre is nagyon szépen köszönöm!
2014. ápr. 29. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell félned. Nekem is IBS-em van. Végeztess el maszek alapon ételintolerancia tesztet. Kerüld a savas ételeket, a csípőseket, ami izgatja a beleket.

A sok széltől is fájhat a hasad.

2014. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen rengeteget szellentek. Nagyon szépen köszönöm a válaszod most valamelyest megnyugodtam! Amúgy hála istennek inkább ilyen IBS és elég sok mindent megehetek mind valami Crhon betegség . VÁlaszod nagyon szépen köszönöm!
2014. ápr. 29. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!