Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Komoly baja van?

Komoly baja van?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm szerelmes egy fiúba.. miatta meg is vágta magát többször is. 5 kg-ot fogyott. Nem alszik,vagyis csak nagyon keveset 2-3 órákat. Ha eszik azt is kihányja. Nem hánytatja magát hanem magától vissza jön a kaja.. Orvosnál is volt emiatt,bent feküdt egy napot a korházban ahol mondták neki hogy egyen és aludjon de ha továbbra ise tud bent kell maradnia. Az apukája úgy tudja hogy már minden rendben..De nem. Tegnap se evett SEMMIT. Még ma se.. ma már aludt azért sokat,6 órát,azt mondta. De én nagyon aggódok érte.. nem hajlandó elmenni orvoshoz mert mondván neki semmi baja.. 14 éves lesz 2 hét múlva.
2014. ápr. 20. 10:20
 1/3 anonim válasza:
Ilyen problémám nekem is volt... mikor megtudtam hogy a fiu viszont szeret engem utána minden rendben volt
2014. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a fiú nem szerti viszont :( barátnője van,ráadásul neki a legjobb barátnőm a legjobb barátja..
2014. ápr. 20. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Szuleinek tudni kell, meg kell mondani.
2014. ápr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!